FAQ

Zazwyczaj jest to około dwóch tygodni od ślubu, lub od momentu sesji ślubnej. W ciągu dwóch tygodni jestem w stanie przygotować cały materiał do oddania. 

Ceny podane przeze mnie zawierają dojazd na terenie województwa mazowieckiego – gdzie mieszkam.

Reportaż ślubny fotografuje głównie na terenie województwa mazowieckiego. Natomiast w przypadku Ślubu w większej odległości od Warszawy, doliczam jedynie koszt paliwa.

Jeśli chodzi o miejsce takiej sesji to jestem zawsze otwarty na Wasze pomysły. Jestem zwolennikiem sesji plenerowych wykonywanych w dniu ślubu, oszczędza nam czas i często jest wybierana przez pary. Zajmuje nam to do pół godziny jeszcze przed rozpoczęciem wesela. Chyba, że planujecie przyjęcie plenerowe to wtedy mamy dużo czasu i możemy poeksperymentować. Natomiast w przepadku sesji w innym dniu mamy więcej czasu, możemy sobie pozwolić na więcej luzu i wybrać się nawet w odległe miejsca.

Reportaż ślubny trwa 10-12h. Zaczynamy od przygotowań ślubnych, do których fotografowania bardzo zachęcam! I nie chodzi to o same zdjęcia, tylko o czas który możemy spędzić razem jeszcze przed ślubem. Moja obecność w Waszych domach po pierwsze pozwoli Wam i Waszym rodzinom – rodzicom, dziadkom, świadkom, przyjaciołom i wszystkim obecnym w domu, przyzwyczaić się do mnie i do bycia fotografowanym. Dodatkowo będę wiedział kto jest ważny dla Was w tym dniu.

Po podjęciu przez Was tej decyzji podpisuję z Wami umowę i pobieram zadatek w wysokości 500zł. Pozostała kwota jest pobierana po zakończeniu całej uroczystości, na koniec fotografowania. Natomiast, na kilka tygodni przed ślubem kontaktuje się z Wami by dowiedzieć się jak wygląda zaplanowany przez Was harmonogram dnia i czy nastąpiły jakieś zmiany od ostatnich naszych ustaleń.

Niestety nie. Podczas pracy na Waszym ślubie skupiony jestem jedynie na fotografowaniu i nie potrafiłbym jednocześnie nakręcić dobrego filmu.

Tak, posiadam takie zezwolenie wydane przez Papieski Wydział Teologiczny w Warszawie. Posiadanie takiego zezwolenia jest bardzo dla Was ważne, bez niego proboszcz może odmówić możliwości fotografowania uroczystości, czego na pewno chcielibyście uniknąć.