Michał Włodarczyk


Cześć nazywam się Michał Włodarczyk zajmuję się reportażem ślubnym, rodzinnym i sesjami Lifestylowymi. Fotografia to moja pasja. Dawno temu, kiedy studiowałem jeszcze w Łodzi Filozofię, zaraził mnie nią mój dobry przyjaciel, wtedy kiedy praca na aparacie analogowym i w ciemni uczyła dużego szacunku do każdej naświetlonej klatki zdjęciowej. Każde wywołanie spustu migawki, było efektem złożonego i przemyślanego procesu kadrowania.

Fotograf


Naturalność, bycie sobą i otwartość są dla mnie niezwykle ważne w mojej pracy. To przede wszystkim sprawia, że sesje ślubne, narzeczeńskie i cały reportaż w tym dla Was wyjątkowych chwilach osiągają pożądany efekt. Fotografując staram się unikać sztuczności i nienaturalnych sytuacji, żeby szczerze uwiecznić Wasze uczucia w naturalnych dla Was sytuacjach.
W swojej fotografii odchodzę mocno od pozowanej, sztucznej fotografii i dążę do uchwycenia naturalnych, szczerych emocji, które pojawiają się tylko podczas otwartych relacji między Wami a mną. Tylko one tworzą wspomnienia do których możemy wracać po latach i cieszyć się nimi jak gdyby były wczoraj.


Moja fotografia zmieniała się na przestrzeni lat. Dziś uwielbiam robić zdjęcia przede wszystkim reportażowe i lifestylowe – tu czuję się jak ryba w wodzie. W mojej pracy zapisuję Wasze historie w dla Was naturalnych i prawdziwych sytuacjach. Prywatnie uwielbiam muzykę, szczególnie awangardową i niezależną. Kiedyś i trochę też do dziś moją wielką pasją był zespół RADIOHEAD. Zakochałem się w filozofii Thoma Yorka i jego porzucenia sztucznych ram życia, na rzecz znalezienia w sobie prawdziwych głębokich pasji i życia nimi, bez względu na otoczenie. Wracając do zdjęć to, najnowsze historie znajdziecie u mnie na BLOGU.

Napisz do mnie i pozwól mi opowiedzieć zdjęciami Twoją historię, zróbmy razem coś wyjątkowego.