Cześć! Miło Cię widzieć! 😉


Mam na imię Michał ;) Fotografia w moim życiu obecna jest od nastu lat :) Początkowo realizowałem głownie zdjęcia wizerunkowe oraz reportaże i z tego się wywodzę, a ostatnie 4 lata skupiłem się na fotografii ślubnej. Lecz zanim do tego doszedłem, miłością do zdjęć zaraził mnie mój dobry przyjaciel. Były to zamierzchłe czasy, naście lat temu, gdy w Łodzi studiowałem filozofię. Rafał pokazał mi aparat analogowy, a potem ciemnię. Tam nauczyłem się dużego szacunku do każdej naświetlonej klatki zdjęciowej. Zrozumiałem, że każde naciśnięcie spustu migawki nie może być bezmyślne, lecz musi być efektem przemyślanego procesu kadrowania i tworzenia kompozycji. Od tego czasu sumiennie doskonaliłem swój warsztat fotograficzny, aby wreszcie znaleźć się w miejscu, w którym jestem teraz oraz robić to, co naprawdę kocham.

Fotografia i Muzyka


Prywatnie uwielbiam muzykę, szczególnie awangardową i niezależną. Kiedyś i trochę też do dziś moją wielką pasją był zespół RADIOHEAD. Zakochałem się w filozofii Thoma Yorka, mówiącej o dzisiejszej współczesności, o odnalezieniu w sobie prawdziwych głębokich pasji i życia nimi, bez względu na otoczenie. Moją głęboką pasją okazała się fotografia :) Gdybym nie zamieszkał w Warszawie, kto wie, czy nie wybrałbym Fuerteventury. To zdecydowanie moje miejsce na ziemi, do którego wracam przy każdej okazji. I choć byłem już tam niejeden raz, wyspa nieustannie mnie zachwyca i oczarowuje swoim pięknem. Uwielbiam tą jej przestrzeń i bezkres, szczególnie plaży Sotavento.
Jeżeli wyznajecie podobną filozofię życia i uważacie, że może między nami zaiskrzyć - napiszcie do mnie :)

Moja fotografia:


→ Fotografuje od 2007 roku, lecz fotografią ślubną zajmuję się od 2015 roku. Zazwyczaj fotografuje w pojedynkę, lecz mogę też pracować w duecie z drugim fotografem. → Zawsze w pracy używam dwóch aparatów, jest to bardzo ważne ze względu bezpieczeństwa Waszych zdjęć oraz na moją swobodę pracy. → Bezpieczeństwo danych jest dla mnie zawsze najwyższym priorytetem. Wasze zdjęcia są zawsze wykonywane w dwóch kopiach na każdym aparacie osobno. Używam kart pamięci i aparatów zawsze najwyższej klasy dostępnych aktualnie na rynku. Obecnie jest to Sony + Sandisk. → Wywodzę się z fotografii analogowej i zawsze w tym klimacie obrabiam zdjęcia, moje fotografie zawsze mają ciepły naturalny kolor. Rzadko używam sztucznego oświetlenia. → Przekazuję zazwyczaj około 95% zdjęć w kolorze, reszta jest w B&W. → Posiadam ważne pozwolenie na fotografowanie uroczystości liturgicznych wydane przez Papieski Wydział Teologiczny w Warszawie → Opinie moich klientów możecie zobaczyć na Facebooku oraz na Googlach. → Podczas pracy wykonuję zawsze kilka tysięcy zdjęć, lecz dobrych oddaje kilkaset, ponieważ uważam, że tylko całkowity amator robi wszystkie zdjęcia „dobre” :)

Napisz do mnie i pozwól zdjęciami opowiedzieć swoją historię.