Fotograf ślubny Michał Włodarczyk


Cześć, nazywam się Michał Włodarczyk. Fotografia w moim życiu obecna jest od nastu lat :) Początkowo realizowałem głownie zdjęcia wizerunkowe oraz reportaże, a ostatnie 4 lata skupiłem się na fotografii ślubnej. Lecz zanim do tego doszedłem, miłością do zdjęć zaraził mnie mój dobry przyjaciel. Były to zamierzchłe czasy, gdy w Łodzi studiowałem filozofię. Rafał pokazał mi aparat analogowy, a potem ciemnię. Tam nauczyłem się dużego szacunku do każdej naświetlonej klatki zdjęciowej. Zrozumiałem, że każde naciśnięcie spustu migawki nie może być bezmyślne, lecz musi być efektem przemyślanego procesu kadrowania. Od tego czasu sumiennie doskonaliłem swój warsztat fotograficzny, aby wreszcie znaleźć się w miejscu, w którym jestem teraz oraz robić to, co naprawdę kocham.

Fotograf ślubny meloman


Prywatnie uwielbiam muzykę, szczególnie awangardową i niezależną. Kiedyś i trochę też do dziś moją wielką pasją był zespół RADIOHEAD. Zakochałem się w filozofii Thoma Yorka, mówiącej o dzisiejszej współczesności, o odnalezieniu w sobie prawdziwych głębokich pasji i życia nimi, bez względu na otoczenie. Moją głęboką pasją okazała się fotografia :) Gdybym nie zamieszkał w Warszawie, kto wie, czy nie wybrałbym Fuerteventury. To zdecydowanie moje miejsce na ziemi, do którego wracam przy każdej okazji. I choć byłem już tam niejeden raz, wyspa nieustannie mnie zachwyca i oczarowuje swoim pięknem. Uwielbiam tą jej przestrzeń i bezkres, szczególnie plaży Sotavento.
Jeżeli wyznajecie podobną filozofię życia i uważacie, że może między nami zaiskrzyć - napiszcie do mnie :)

Moja fotografia:


→ Fotografuje od 2007 roku, lecz fotografią ślubną zajmuję się od 2015 roku. Zazwyczaj fotografuje w pojedynkę, lecz mogę też pracować w duecie z drugim fotografem. → Zawsze w pracy używam dwóch aparatów, jest to bardzo ważne ze względu bezpieczeństwa Waszych zdjęć oraz na moją swobodę pracy. → Bezpieczeństwo danych jest dla mnie zawsze najwyższym priorytetem. Wasze zdjęcia są zawsze wykonywane w dwóch kopiach na każdym aparacie osobno. Używam kart pamięci i aparatów zawsze najwyższej klasy dostępnych aktualnie na rynku. Obecnie jest to Sony + Sandisk. → Wywodzę się z fotografii analogowej i zawsze w tym klimacie obrabiam zdjęcia, moje fotografie zawsze mają ciepły naturalny kolor. Rzadko używam sztucznego oświetlenia. → Przekazuję zazwyczaj około 95% zdjęć w kolorze, reszta jest w B&W. → Posiadam ważne pozwolenie na fotografowanie uroczystości liturgicznych wydane przez Papieski Wydział Teologiczny w Warszawie → Opinie moich klientów możecie zobaczyć na Facebooku oraz na Googlach. → Podczas pracy wykonuję zawsze kilka tysięcy zdjęć, lecz dobrych oddaje kilkaset, ponieważ uważam, że tylko całkowity amator robi wszystkie zdjęcia „dobre” :)

Napisz do mnie i pozwól zdjęciami opowiedzieć swoją historię.