Q&A - Częste pytania przed ślubem

Zazwyczaj jest to około dwóch tygodni od ślubu lub sesji ślubnej. W ciągu dwóch tygodni jestem w stanie przygotować cały materiał do oddania w wersji online w galerii internetowej Pic-Time.

Natomiast album ślubny to kolejne dwa tygodnie oczekiwania, Album ślubny to oczywiście SNAP ALBUMS.

Ceny podane przeze mnie zawierają dojazd na terenie województwa mazowieckiego, w którym mieszkam. I to na jego terenie najczęściej wykonuję reportaże ślubne. Jeżeli chcielibyście, abym uwiecznił Wasz ślub w innym mieście, niż Warszawa, do ceny regularnej doliczę jedynie koszty paliwa.

Zazwyczaj wykonuje sesję ślubną w dniu uroczystości i jestem zwolennikiem takiego rozwiązania. W dniu ślubu, po skończonej ceremonii porywam Was w jakieś romantyczne miejsce niedaleko sali weselnej.

Taka mini sesja zazwyczaj trwa około 30 minut i moje Pary coraz częściej wybierają takie rozwiązanie. Oszczędza nam to sporo czasu i organizacji, w przeciwieństwie do sesji w  osobnym dniu.

Jeżeli jednak pragniecie zorganizować sesję ślubną innego dnia, jestem otwarty na Wasze propozycje. Możemy wybrać się nawet w odległe miejsca. 🙂

Reportaż ślubny trwa od 8 do 12 godzin. Zaczynam od fotografowania przygotowań ślubnych, do których bardzo zachęcam, następnie uwieczniam Waszą ceremonię oraz wesele.

Jestem z Wami zazwyczaj do rozpoczęcia oczepin.

Oczywiście, że tak, zapraszam do sekcji z cennikiem gdzie można zobaczyć aktualne ceny moich sesji.

Po podjęciu przez Was tej decyzji podpisuję z Wami umowę i pobieram zadatek w wysokości 500zł. Pozostała kwota jest pobierana po zakończeniu całej uroczystości.

Natomiast, na kilka tygodni przed ślubem kontaktuję się z Wami, by dowiedzieć się, jak wygląda zaplanowany przez Was harmonogram dnia. Upewniam się czy nastąpiły jakieś zmiany od naszych ostatnich ustaleń.

Niestety nie. Podczas pracy na Waszym ślubie skupiony jestem jedynie na fotografowaniu i nie potrafiłbym jednocześnie nakręcić dobrego filmu. Portfolio fotograficzne możecie zobaczyć w zakładce Portfolio

Tak, posiadam takie zezwolenie wydane przez Papieski Wydział Teologiczny w Warszawie. Posiadanie zezwolenia jest bardzo ważne, ponieważ bez niego Proboszcz może odmówić możliwości fotografowania uroczystości, czego na pewno chcielibyście uniknąć.

Jeżeli moje pytania FAQ nie rozwiały wszystkich Waszych wątpliwości zapraszam do kontaktu telefonicznego bądź przez formularz, chętnie odpowiem na kolejne 🙂

OSTATNIO NA BLOGU