Q&A - Częste pytania przed ślubem

Zazwyczaj jest to około dwóch tygodni od ślubu lub sesji ślubnej. W ciągu dwóch tygodni jestem w stanie przygotować cały materiał do oddania w wersji online w galerii internetowej Pic-Time.

Natomiast album ślubny to kolejne dwa tygodnie oczekiwania, Album ślubny to oczywiście SNAP ALBUMS.

Ceny podane przeze mnie zawierają dojazd na terenie województwa mazowieckiego, w którym mieszkam. I to na jego terenie najczęściej wykonuję reportaże ślubne. Jeżeli chcielibyście, abym uwiecznił Wasz ślub w innym mieście, niż Warszawa, do ceny regularnej doliczę jedynie koszty paliwa.

Zazwyczaj wykonuje sesję ślubną w dniu uroczystości i jestem zwolennikiem takiego rozwiązania. W dniu ślubu, po skończonej ceremonii porywam Was w jakieś romantyczne miejsce niedaleko sali weselnej.

Taka mini sesja zazwyczaj trwa około 30 minut i moje Pary coraz częściej wybierają takie rozwiązanie. Oszczędza nam to sporo czasu i organizacji, w przeciwieństwie do sesji w  osobnym dniu.

Jeżeli jednak pragniecie zorganizować sesję ślubną innego dnia, jestem otwarty na Wasze propozycje. Możemy wybrać się nawet w odległe miejsca. 🙂

Reportaż ślubny trwa od 8 do 12 godzin. Zaczynam od fotografowania przygotowań ślubnych, do których bardzo zachęcam, następnie uwieczniam Waszą ceremonię oraz wesele.

Jestem z Wami zazwyczaj do rozpoczęcia oczepin.

Oczywiście, że tak, zapraszam do sekcji z cennikiem gdzie można zobaczyć aktualne ceny moich sesji.

Po podjęciu przez Was tej decyzji podpisuję z Wami umowę i pobieram zadatek w wysokości 500zł. Pozostała kwota jest pobierana po zakończeniu całej uroczystości.

Natomiast, na kilka tygodni przed ślubem kontaktuję się z Wami, by dowiedzieć się, jak wygląda zaplanowany przez Was harmonogram dnia. Upewniam się czy nastąpiły jakieś zmiany od naszych ostatnich ustaleń.

Tak, posiadam takie zezwolenie wydane przez Papieski Wydział Teologiczny w Warszawie. Posiadanie zezwolenia jest bardzo ważne, ponieważ bez niego Proboszcz może odmówić możliwości fotografowania uroczystości, czego na pewno chcielibyście uniknąć.

Jeżeli moje pytania Q&A nie rozwiały wszystkich Waszych wątpliwości zapraszam do kontaktu przez formularz, chętnie odpowiem na kolejne 🙂

OSTATNIO NA BLOGU