FOTOGRAFIA WIZERUNKOWA ZAWSZE DOPASOWANA DO KLIENTA


Każda firma ma swoją wewnętrzną estetykę portretów, których potrzebuje na swojej stronie WWW lub w mediach społecznościowych Linkedin czy Facebook. Każdą sesję wizerunkową konsultuję z klientem wcześniej, tak aby najlepiej pasowała do jego stylu i pomogła mu się wyróżnić. Tylko wtedy skuteczna fotografia wizerunkowa ma sens.

Fotografia wizerunkowa bywa zbyt często niedoceniana przez właścicieli firm oraz pracowników szczebla menadżerskiego. Firmowa strona internetowa czy profile społecznościowe takie jak Linkedin czy Facebook są miejscem gdzie powinny znajdywać się zdjęcia spójne i zgodne z przekazem firmy, a nie takie które mogą dezorientować swoim przekazem potencjalnego kontrahenta. Dobra sesja wizerunkowa to taka, która trwale pokaże Twoim klientom, że mają do czynienia z kimś profesjonalnym.


Portret Biznesowy


Zdjecia biznesowe warszawa

Sesja portretowa ma zawsze na celu atrakcyjne pokazanie fotografowanej osoby. To właśnie fotografia wizerunkowa potrafi ukryć wszelkie mankamenty i podkreślić mocne strony sylwetkowe osoby. Moja specjalność to fotografia osób, fotografia portretowa i portret biznesowy – zawsze dopasowany do potrzeb wizerunkowych.

Zdjęcia Korporacyjne


Zdjecia biznesowe warszawa

Profesjonalna fotografia korporacyjna to nieodłączny element w kreowaniu wizerunku dużej poważnej struktury zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz organizacji. Moja oferta to najwyższej jakości  zdjęcia korporacyjne i wizerunkowe pracowników szczebla menadżerskiego oraz specjalistów poszczególnych business unitów.

Sesja Wizerunkowa


Zdjecia biznesowe warszawa

Prowadzisz jednoosobową działalność, lub jesteś właścicielem małej firmy? Zdjęcia wizerunkowe Ciebie czy Twoich pracowników to przede wszystkim spójny o profesjonalny przekaz dla Twoich obecnych i przyszłych klientów. Zajrzyj do mojego wpisu na temat Sesji Wizerunkowej, dlaczego jest tak ważny w dobie dzisiejszego internetu.

Zdjecia biznesowe warszawa

Fotograf wizerunkowy


Fotografia wizerunkowa, biznesowa oraz profesjonalny portret biznesowy to kluczowe elementy Twojego wizerunku na zewnątrz. Twoja firma rozwija się każdego dnia i codziennie gdy Twoi potencjalni kontrahenci, czy widzowie w social mediach spoglądają na Twój wizerunek wyrabiają sobie zdanie na Twój temat. W takim przypadku poproszenie znajomego czy kolegi z aparatem o przysłowiowe pstryknięcie zdjęcia nie zawsze wystarczy, a nawet bywa ryzykowne. Niezależnie od tego jakiego rodzaju zdjęć potrzebujesz, mogę wykonać dla  Ciebie profesjonalne portrety biznesowe w dowolnym miejscu. Mogę przyjechać do Twojej firmy, wykonać sesję w Twoim biurze, na hali produkcyjnej, czy w dowolnie wybranym przez Ciebie miejscu. Zapraszam do przeczytania mojego wpisu na blogu o Sesji Wizerunkowej, w którym opisuje co jest dla mnie ważne podczas robienia takich zdjęć. Daj mi znać w poniższym formularzu jaki styl chciałbyś/chciałabyś wyrazić oraz ile czasu mamy na sesje. Wiem, że każda minuta jest na wagę złota, dlatego zawsze działam bardzo sprawnie.

Umów się na sesje wizerunkowa


    Fotografia wizerunkowa


    Pierwsze wrażenie robi się tylko raz -dlatego zainwestuj w profesjonalny portret wizerunkowy, a ta inwestycja zwróci się Tobie napewno.Umów się na sesje wizerunkową już teraz używając formularza kontaktowego powyżej.