Ślub w Styczniu - Paulina i Patryk - Pałac Mała Wieś pod Warszawą


Sesja Narzeczeńska na Plaży nad Wisłą Pauliny i Patryka odbyła się o zachodzie słońca w październiku, bardzo szybko minęły trzy miesiące, liście opadły z drzew, temparatura spadła i nastał styczeń a z nim Dzień Ślubu.

Przygotowania ślubne Pałac Mała Wieś

Ten dzień zaczął się małą katastrofą! Przyjechaliśmy na miejsce do Pałacu Mała Wieś, oddalonego około godzinę od Warszawy i okazało się, że Paulina i Patryk zapomnieli butów. Tak! Oboje zapomnieli butów z domu, który jest oddalony o godzinę, a ślub zaczyna się za godzinę. Pożyczyć? Teleportować się? Machnąć ręką z uśmiechem? Na szczęście Paulina i Patryk wybrali sobie SuperMegaŚwiadków, dla których nie ma rzeczy niemożliwych, co można zobaczyć na reportażu 🙂

Piękny ślub, piękna świątynia

W najbliższym sąsiedztwie Pałacu Mała wieś znajduje się przeuroczy kameralny Kościół Świętej Trójcy ,  którego klimat jest niepowtarzalny. Aktualnie znajduje się w stanie remontu, lecz nawet w tym stanie jest przepiękny. Na zdjęciu zaślubin najważniejsza jest Młoda Para, ich emocje, spojrzenia. Zgodnie z tradycją Kościoła Katolickiego to młoda para sama decyduje kto i w jakiej kolejności będzie kroczył w stronę ołtarza. W tym przypadku Tata razem z Pauliną udali się w stronę ołtarza gdzie czekał już Patryk razem ze świadkami. Podczas przysięgi emocje potrafią być tak duże, że niejednokrotnie Młodzi nie pamiętają tych chwil. Piękne chwile uwiecznione w pięknym miejscu  -pamiątka na całe życie dla Was Nowożeńcy ale i dla Waszych rodzin.

Pałac Mała Wieś – piękna uroczystość

Tuż po ceremonii młodzi od razu udali się świętować. Pałac Mała Wieś to niezwykle urokliwe i pięknie miejsce, które jest godne najważniejszych dni w życiu. Nowa Oranżeria może się pochwalić niezwykłymi wnętrzami oraz bardzo elegancką i profesjonalną oprawą. Podczas uroczystości mieliśmy okazję wsłuchiwać się w piękną muzykę na żywo jakże cudownego duetu Celloharfa.

Młodzi tego dnia zaplanowali świetną rozrywkę dla gości, poprosili każdego z nich o napisanie życzeń na balonach z helem, a następnie wszyscy jednocześnie wypuścili balony życzeniami do nieba.

Po zmroku zrobiliśmy z Pauliną i Patrykiem jeszcze kilka zdjęć. Skończyłem swoją pracę, a goście bawili się jeszcze długo. Wszystkiego najlepszego na Dla Was Paulina i Patryk! to był piękny dzień. 🙂