Tym razem jako fotograf ślubny zostałem zadysponowany na wesele Eweliny i Emila, które odbywało się w Warszawie 🙂 Młodzi, a zwłaszcza Ewelina, emanowała tak pozytywną energią, że w reportażu ślubnym chyba nie znajdziecie zdjęcia, na którym się nie uśmiecha 🙂 Zresztą zobaczcie sami!

Ślub w Warszawie 

Piękny, czerwcowy, prawdziwie upalny piątek. Słońce, żar z nieba i warszawski Ursynów, na którym Ewelina z Emilem przygotowują się do stanięcia przed ołtarzem. Ich przygotowania ślubne były równocześnie niezwykle wzruszające i wypełnione po brzegi śmiechem promiennej panny młodej. Jako fotograf ślubny starałem się uchwycić wszystkie te momenty, które w przyszłości staną się nieocenioną pamiątką. Po przygotowaniach udaliśmy się do Kościoła pw. bł. Władysława z Gielniowa w Warszawie, aby połączyć dwoje ludzi węzłem małżeńskim.  

Wesele w Restauracji Parasol

Po pięknej uroczystości na Ursynowie, skierowaliśmy się w stronę Restauracji Parasol nad zalewem Zegrzyńskim. Choć Nieporęt znajduje się niedaleko Warszawy, zdawałoby się, że wesele Eweliny i Emila odbywa się nad morzem – na horyzoncie odbijała się połyskliwa tafla jeziora, na której majaczyły motorówki, rowery wodne i kajaki. Sama Restauracja Parasol zrobiła na mnie wrażenie nie tylko urokliwymi widokami zza okna, ale i eleganckim, prawdziwie królewskim wystrojem wnętrz. 

Fotograf na wesele Warszawa

Dzień Eweliny i Emila będę wspominał naprawdę dobrze, a szczególnie zabawne miny panny młodej, których nie brak na zdjęciach ślubnych 🙂 Jeżeli marzy Wam się taka pamiątka, jaką otrzymali Ewelina i Emil, odezwijcie się do mnie. Choć Warszawa to mój azyl, jako fotograf dojadę na Wasze wesele, choćby miało odbywać się w dzikich tropikach 😉

Ewelino, Emilu, dziękuję za pozytywnie spędzony dzień!

Privacy Preference Center